Magic Probe

Ses dalgarının mucizesiMAGIC PROBE

 Magic Probe bize çok uzak olmayan ultrasound. Deri üzerine jel sürülerek ses dalgalarının deri altına gönderilmesi ile kesin sonuçlara ulaşılan bir uygulamadır.

Gıdı, göğüs, kol, sırt bel, karın, basen, bacak neredeyse heryere uygulananan bir sistem magic probe ve en güzel etkisi ise ilk seansta bile 3-5 cm arası bir incelme sağlaması. Cihaz ayrıca selülit ve çatlaklardada inanılmaz etkilidir.

Sonuç kalıcımıdır?

Lokal yağ (adiposit) hücrelerimiz ergenlikte mevcut miktarına ulaşarak sonraki yaşamımızda sayıca değişmez. Hacimce ise 4000 katına kadar çıkarak dev yumrular oluşturabilirler. Adiposit in barındırdığı yağ, uygulanan iç basınçla hücre çeperini kırar ve “ölmüş” yağ hücreleri venöz dolaşımla üriner sisteme nakledilir, idrarla atılır. Geri dönüş tıbben mümkün değildir.

Kilo da verecek miyi
Magic Life

Atılan yağ erozyoAtılan yağ erozyonu sonucu kilo verilmesi mutlak ise de Magic Probe seansı uygulanan yerin incelmesini garanti eder.

Kimler seansa giremez?

Hamileler, Lohusalar, kardiyovasküler sorunlular, kan koagülasyon disfonksiyon rahatsızlıklarında, diyabet, epilepsi, cerrahi nekahet dönemleri ile regl halleri dışında ve 16 yaşını aşmış herkes Magic Probe’dan yararlanır.

Müşterilerimiz seanslarına tüm şubelerimizde girebilirler.